Наш Парламент

Шкільний Парламент створений з метою розвитку громадянської активності учнів школи і для організації роботи органів учнівських самоврядування класних колективів. 

Шкільний Парламент організовує учнівське самоврядування в школі, підтримує ініціативу учнів щодо вдосконалення процесу організації відпочинку та розваги, проводить заходи з підтримки дисципліни і порядку в школі, підтримує ініціативу по залученню до науково-дослідницької роботи учнів, є представником учнівського колективу під час вирішення спорів та конфліктів , контролює суворе дотримання прав учнів згідно з Конвенцією про права людини, чинного законодавства України та Статуту школи.

Розклад засідань шкільного ПАРЛАМЕНТУ

Засідання здійснюються один раз в тиждень:

Середа

15:05-16:00

Структура шкільного Парламенту

Президент школи - вибирається учнями 5-11 класів і є керівником учнівського самоврядування.

 

Віце-президент -призначається Президентом школи і є його заступником.

 

Кабінет міністрів - призначається президентом терміном на 1 рік і складається з:

 • Міністерство освіти
 • Міністерство екології
 • Міністерство шефської і волонтерської діяльності
 • Міністерство культури, дозвілля і спорту
 • Міністерство інформації   (Прес-центр школи)                                                 Шкільний Парламент працює в тісному контакті з адміністрацією школи, педагогічною радою, старостати, встановлює ділові відносини з позашкільними закладами міста, звертається до педагогічної ради, адміністрації з пропозиціями щодо вдосконалення наукової організації праці та розваг школярів, які не суперечать Статуту школи.

 

 

У своїй роботі Кабінет міністрів керується Статутом школи, має план роботи на семестр, веде папку протоколів своїх засідань. 

Керується рішенням Президента і общешкольной конференції. 

                     Сайт школы
Сайт школы
Праздники Украины